Duyurular 7.Klasik Müzik Yarışması Ödül Töreni

7.Klasik Müzik Yarışması Ödül Töreni

7. Klasik Batı Müziği Çalgılarıyla Eser Seslendirme Yarışması ödül töreni, 1 Haziran 2012 Cuma günü Saat:19.30’da Çankaya Üniversitesi 100.Yıl Kampüsü Kırmızı Salon’da yapılacaktır.

Ödül töreni ,solist öğrencilerin dinletisi, 1.2.3. olan keman ve yan flüt öğrencilerinden oluşturulan orkestranın dinletisi ve ödüle layık bulunan 241 öğrenciye ödüllerinin verilmesiyle sonlandırılacaktır.

7.Klasik Müzik Yarışması Ödül Töreni

7. Klasik Batı Müziği Çalgılarıyla Eser Seslendirme Yarışması ödül töreni, 1 Haziran 2012 Cuma günü Saat:19.30’da Çankaya Üniversitesi 100.Yıl Kampüsü Kırmızı Salon’da yapılacaktır.

Ödül töreni ,solist öğrencilerin dinletisi, 1.2.3. olan keman ve yan flüt öğrencilerinden oluşturulan orkestranın dinletisi ve ödüle layık bulunan 241 öğrenciye ödüllerinin verilmesiyle sonlandırılacaktır.

Keman ve yan flüt öğrencilerinden oluşan orkestra elemanlarının isim listesi aşağıda verilmiştir. Velilerimizin öğrenci isimlerini listeden bularak, ilgili notaları (öğrencinin isminin üzerine tıklayarak)indirmeleri,ayrıca,öğrencilerimizin  provanın yapılacağı ilk güne, bu notaları çalışarak hazır gelmeleri gerekmektedir.Orkestranın oluşturulması ve eserler üzerindeki diğer çalışmalar provalar sırasında orkestra şefimiz tarafından yaptırılacaktır.Çalışmaya katılacak öğrencilerimizin prova salonuna; çalgıları, nota sehpaları, notaları,kurşun kalem ve silgileri ile gelmeleri gerekmektedir.

Öğrencilerimiz çalışmalara velileri refakatinde geleceklerdir.

ORKESTRA PROVASI GÜNLERİ  VE SAATLERİ

23 Mayıs 2012 Çarşamba saat 18.00-20.00 (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

28 Mayıs 2012 Pazartesi saat 17.00-20.00 (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

31 Mayıs 2012 Perşembe saat 14.00-17.00 (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

1 Haziran 2012 Cuma Genel Prova  saat 13.30-17.30  (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

1 Haziran 2012 Cuma Ödül Töreni saat 19.30  (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

 

TÜM BRANŞLARDAKİ 13 SOLİST İÇİN PROVA GÜNÜ VE SAATİ

31 Mayıs 2012 Perşembe saat 17.30-19.30  (Çankaya Ünv. 100 Yıl Kampüsü Kırmızı salon)

 

ORKESTRADA ÇALACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ
İLÇESİ OKUL ADI ÖĞRENCİNİNİ ADI SOYADI SINIFI DALI
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA AND.LİSESİ CEYDA KARABULUT 11.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA İDV ÖZEL BİLKENT İ.O. BARTU ÖZSOY 3.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA HAMDULLAH SUPHİ İ.O. NAŞİDE BURCU DEMİR 4.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA Ö.TEVFİK FİKRET İ.O. ZEYNEP KELEŞ 5.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA Ö.TEVFİK FİKRET İ.O. ARZUM BAYSAL 5.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA ODTÜ GLŞ. VAKFI ÖZEL İ.O. ŞEBNEM TÜRE 7.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA İ.O. BEYZA DURMUŞOĞLU 8.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA KURTULUŞ İ.O. TUNA KAYHAN 8.SINIF 1.KEMAN
ÇANKAYA ANKARA ÜN. GLŞ. VAKFI ÖZEL İ.O. ALARA ER 8.SINIF 1.KEMAN
ETİMESGUT HAFİZE ORAL İ.O. EFE KAAN DOĞUTAŞ 4.SINIF 1.KEMAN
GÖLBAŞI TED ANKARA KOLEJİ DEFNE TOGAY 2.SINIF 1.KEMAN
YENİMAHALLE ANKARA ATATÜRK AND. LİSESİ ERDEM ÖZCAN 10.SINIF 1.KEMAN
YENİMAHALLE Ö.GÜRÇAĞ İ.O. ECE SELİN YORGANCILAR 3.SINIF 1.KEMAN
YENİMAHALLE MESA KORU SİTESİ İ.O. HÜSEYİN SAĞER 7.SINIF 1.KEMAN
         
ÇANKAYA KIRKKONAKLAR AND.LİSESİ AYŞE AYBİKE ŞAHİN 10.SINIF 2. KEMAN
ÇANKAYA HACI ÖMER TARMAN AND. LİSESİ AYLİN YAVUZ 11.SINIF 2.KEMAN
ÇANKAYA İDV ÖZEL BİLKENT İ.O. ZEYNEP BAYRAKÇI 2.SINIF 2.KEMAN
ÇANKAYA SALİH ALPTEKİN İ.O. ZEYNEP SİMAY TANYEL 3.SINIF 2.KEMAN
ÇANKAYA SALİH ALPTEKİN İ.O. AYŞE DURSUN 3.SINIF 2.KEMAN
ÇANKAYA İDV ÖZEL BİLKENT İ.O. MESUT KENAN KULOĞLU 5.SINIF 2.KEMAN
ÇANKAYA HALİDE EDİP ADIVAR İ.O. İDİL LUCY JORDAN 6.SINIF 2.KEMAN
ETİMESGUT TÜRKKENT İ.O. AYŞE İREM DİNCEL 5.SINIF 2.KEMAN
GÖLBAŞI Ö.NESİBE AYDIN İ.O. AYŞE NİL YÜKSEL 4.SINIF 2.KEMAN
GÖLBAŞI Ö.NESİBE AYDIN İ.O. DİDE ARMUTÇU 4.SINIF 2.KEMAN
YENİMAHALLE GÖKTÜRK İ.O. AHMET KAAN ÖZNACAR 7.SINIF 2.KEMAN
YENİMAHALLE ANKARA ATATÜRK AND. LİSESİ HANDE ELİBOL 9.SINIF 2.KEMAN
         
ÇANKAYA TÜRK TELEKOM MEHMET KAPLAN SOS. BİL. L. ELİF TOSUN 11.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA İ.O. NİL ATİLLA 3.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA FEVZİ ÖZBEY İ.O. ZEYNEP RANA YAMAN 3.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA İ.O. DURU BAŞABAK 4.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA İDV ÖZEL BİLKENT İ.O. EYLÜL ÖZALTIN 4.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA ODTÜ GLŞ. VAKFI ÖZEL İ.O. ARZU ECE PENAHİ 4.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA TEĞMEN KALMAZ İ.O. AYŞENAZ ODABAŞI 4.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA İ.O. GÜLCE AKÇAM 6.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA BAŞKENT ÜN.Ö.AYŞE ABLA İ.O. D.ZEYNEP ERSOY 6.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA BAHÇELİEVLER NEBAHAT KESKİN İ.O. HATİCE SEÇİL ÇOLAK 7.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA MALTEPE İ.O. ZEYNEP ESEN 7.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA AHMET BARINDIRIR İ.O. BİLGE KORKMAZ  8.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA ODTÜ GLŞ. VAKFI ÖZEL İ.O. IRMAK KOCABAY 8.SINIF Y.FLÜT
ÇANKAYA DR.BİNNAZ EGE-DR.RIDVAN EGE AND. L. GÖKÇENUR ALTIN 9.SINIF Y.FLÜT
ETİMESGUT AHİ EVRAN İ.O. OĞULCAN KARAAĞAÇ 6.SINIF Y.FLÜT
GÖLBAŞI TED ANKARA KOLEJİ AÇELYA İŞLEYEN 6.SINIF Y.FLÜT
GÖLBAŞI TEK İ.O. GÜNCE DUGAN 8.SINIF Y.FLÜT
MAMAK ÇAĞRIBEY AND. LİSESİ HASAN ALEMLİOĞLU 10.SINIF Y.FLÜT
SİNCAN KOÇ İ.O. SELİN İKİZ 4.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE ANKARA ATATÜRK AND. LİSESİ ÇAĞATAY BALTACI 10.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE GAZİ AND. LİSESİ SENA DENİZ 10.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE ANKARA ATATÜRK AND. LİSESİ BERİL ÖZDEMİR 11.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE KARDELEN İ.O. ASLI ACAR 5.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE HARZEMŞAHLAR İ.O. IRMAK ATICI 7.SINIF Y.FLÜT
YENİMAHALLE ANKARA ATATÜRK AND. LİSESİ AYGÜL KÖSEOĞLU 9.SINIF Y.FLÜT
 Yayın:08.08.2012 - Güncelleme:08.08.2012 - 11:09 - Görüntülenme:1254