ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Töreni
![12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Töreni](/meb_iys_dosyalar/2021_03/12145704_manYet.jpg)
İstiklâl Marşı'nın Kabulü'nün Yüzüncü Yıl Dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Töreni, İlçe Milllî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk, şube müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımıyla Kovid-19 tedbirleri dikkate alınarak, 12 Mart 2021 Cuma günü, Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.