ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

13'ÜNCÜ "ANKARA ÖĞRENCİLER ARASI KLASİK MÜZİK YARIŞMASI"NIN GERÇEKLEŞECEĞİ TARİHLER BELİRLENDİ

13'ÜNCÜ

             Müdürlüğümüz tarafından, Ankara ili 9 (dokuz) merkez ilçesini kapsayacak şekilde düzenlenen 13'üncü "Ankara Öğrenciler Arası Klasik Müzik Yarışması"na müracaat eden öğrencilerin yarışmaya katılacakları yer ve yarışma süreciyle ilgili bilgilendirme aşağıda belirtilmiş olup; tarih ve saatlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yarışmada dikkat edilecek hususlar:

          - Yarışmacı öğrenciler, belirtilen saat aralığında hazır bulunmak zorundadırlar. Liste sıralamasına göre öğrenciler alınacak olup, sıralamada ve günlerde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

          - Klasik Gitar, Keman, Çello, Yan flüt, Saksafon, Klarinet gibi diğer bakır üflemeli branşlarda katılan öğrenciler, değerlendirme salonuna girmeden önce müzik aletlerini çalmaya hazır hale getirecekler, içerde herhangi bir hazırlık yapamayacaklardır.

          - Akord gerektiren müzik aletlerinin akordları, yarışmaya katılan öğrencilerin öğretmenleri tarafından yapılacak olup, jüri üyelerinden akord talep edilmeyecektir.

          - Yarışmacı öğrenciler, çalacakları serbest eserin notasının bir nüshasını jüri üyelerine teslim etmek zorundadırlar.

          - Eserler seslendirilirken, röprizler (dönüş işaretleri) yapılmayacaktır.

          - Yarışmacı öğrenciler, velileri veya öğretmenleri tarafından, kurul üyelerinin bulunduğu bölümdeki görevli öğretmene teslim edilecektir. Etkinliğin gerçekleştirildiği bölüme görevliler ve yarışmacı öğrenciler dışında kimse alınmayacaktır.

Yer: Çankaya Ayrancı Anadolu Lisesi (Aziziye Mah. Hoşdere Cad.  No.: 139 Yukarı Ayrancı- Çankaya/ANKARA)

 

Müracaat eden öğrencilerin yarışmaya katılacakları tarih ve saatlerin listesine ulaşmak için tıklayınız...

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.