ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 96. Yıl Dönümünü Kutlama Programı, Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı” 19 Mayıs Salı günü, saat 10.30’da Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi’nin hazırlandığı program ile gerçekleştirildi. Programa Çankaya Kaymakamı  Aydın Ergün, Çankaya Belediye Başkanı  Alper Taşdelen, İlçe Millî Eğitim Müdürü  Mehmet Yılmaz,  İlçe Şube Müdürleri,  idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasından sonra, Okul Müdürü İbrahim Ertürk’ün günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başladı. Gençlik adına öğrenci konuşması, şiirler, Oratoryo, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi, Gençliğin Ata’ya Cevabı, spor ve jimnastik gösterileri, halk oyunları, koro ve solo şarkıların seslendirilmesinin ardından, Ankara İli çapında Atletizm dalında derece almış öğrencilerin protokole bayrak teslimi etmesi ile program sona erdi.

19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.