ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yıl Dönümünü Kutlama Programı”, Avni Akyol İlkokulu’nda  gerçekleştirildi. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Hava muhalefeti nedeni ile 28 Nisan Salı gününe ertelenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yıl Dönümünü Kutlama Programı”, Avni Akyol İlkokulu’nda protokol, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Avni Akyol İlkokulu tarafından hazırlanan program, Çankaya Kaymakamı  Aydın Ergün, İlçe Millî Eğitim Müdürü  Mehmet Yılmaz, İlçe Şube Müdürleri Yaşar Gezgin, Yaşar Türk, Sibel Akbıyık, Abdullah Süslü, idareci, öğretmen ve öğrencilerin katılımları ile saat 10.30’da, okul bahçesinde gerçekleştirildi.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasından sonra, okul müdürü Nevzat Alptekin’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Şiirler,  işaret dili ve şarkı (Sev Kardeşim), çeşitli yörelerden seçilmiş halk oyunları, orf gösterisi, dans gösterisi, ront gösterimi, izcilik gösterileri, davul ritim gösterilerinden sonra, öğrencilerin yedi renk Türkiye final gösterimi ile program sona erdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.