ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Açılışı Yapılacak Olan Okullarımızın Denetimi...
![Açılışı Yapılacak Olan Okullarımızın Denetimi...](/meb_iys_dosyalar/2021_02/23122930_manYet.jpg)
İlçe Kaymakamımız Hüdayar Mete Buhara ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk; 23 Şubat 2021 Salı günü, saat:13.00'da, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla "326 Eğitim Tesisinin Toplu Açılış Töreni" ile açılışı yapılacak olan; Eşref Bitlis Ortaokulu, Süheyl Ünver Anadolu Lisesi ve Özel Harekat Şehitleri Anadolu Lisesini ziyaret ederek hazırlıkları yerinde incelediler.