ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerimize Hoca Ahmet Yesevi Anlatıldı.
Aday Öğretmenlerimize Hoca Ahmet Yesevi Anlatıldı.![Aday Öğretmenlerimize Hoca Ahmet Yesevi Anlatıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_10105401_img_1321.jpg)
İlçemiz Atatürk Lises’inde devam eden Aday Öğretmen seminerleri kapsamında 03/08/2016 Çarşamba günü saat 09.00-11.00 arasında Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof.Dr.Musa YILDIZ tarafından ‘’Kültür ve Medeniyetimizin temelleri-Hoca Ahmet Yesevi konulu konferans verildi. Konferansa Şube Müdürleri Hamdi BIYIKLIOĞLU ve Haydar KILIÇ ile Atatürk Lisesi Müdürü Bayram AKYÜZ ve Fatma Yaşar Önen MTAL Müdürü Zeki DAĞLI ’da katıldı.