ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Güzel Sanatlar Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ile röportaj yaptı.

Ankara Güzel Sanatlar Lisesi Müdür, öğretmen ve öğrencileri, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamlarında ziyaret ederek okullarında çıkaracakları dergi hakkında bilgi verdiler. 
Ankara Güzel Sanatlar Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mehmet Yılmaz ile röportaj yaptı.

Ankara Güzel Sanatlar Lisesi Müdür, öğretmen ve öğrencileri, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamlarında ziyaret ederek okullarında çıkaracakları dergi hakkında bilgi verdiler. Akabinde öğrencilerin röportaj isteklerini geri çevirmeyen İlçe Millî Eğitim Müdürü, öğrencilerin güzel sanatlar konusundaki sorularına cevap verdi.  

Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, güzel sanatların eğitim öğretim faaliyetleri ile birlikte yürütülmesinin, öğrencilere sanat ve estetik zevklerin kazandırılmasının, onlara, gelecek hayatlarına hazırlandıkları bu süreçte, farklı bakış açıları ve özgüven sağlayacağını vurguladı. Hazırlamış oldukları dergiyi en kısa sürede okuyabilme temennisiyle öğrencilere ve öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.