ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri, "Zeytin Dalına Bir Çift Çorap Bir Mektup AstıkProjesi”ni Gerçekleştirdi.

Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri, "Zeytin Dalına Bir Çift Çorap Bir Mektup AstıkProjesi”ni Gerçekleştirdi.

Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri,16.02.2018 Cuma günü,"Zeytin Dalına Bir Çift Çorap Bir Mektup Astık" isimli projeyi gerçekleştiripAfrin´de mücadele eden kahraman Mehmetçiğimize duygularını anlatan mektuplar yazdı.

Etkinliğe,Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu,Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır,İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, şube müdürleri, okul müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Sırrı Kaplan, misafirleri karşıladı ve misafirlere kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, etkinliğin Afrin´de teröristlere karşı mücadele eden Mehmetçiklere moral olacağını ifade edip bu mukaddes mücadelede askerimizin, devletimizin, milletimizin yanında olduklarını ve ülkemize düşmanlık yapanların karşısında olduklarını vurguladı.

Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır konuşmasında, "Zeytin Dalına Bir Çift Çorap Bir Mektup Astık Projesi”ni gerçekleştiren öğrencilerle gurur duyduklarını, askerimizin hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını, devletimizin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını ama bu mektupların askerimize moral olacağını söyledi.

Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu konuşmasında, Türkiye´nin dünya mazlumları için kurtarıcı olarak görüldüğünü belirtip 15 Temmuz´da, milletin destan yazarak vatanına ve geleceğine sahip çıktığını, bugün de Afrin´de, Mehmetçiğin destan yazıp ülkemize düşmanlık edenlere gereken cevabı verdiğini belirtti.

Protokol konuşmalarının ardından bazı öğrenciler, yazdıkları duygu dolu mektupları okudu.

Etkinliğin sonunda, öğrenciler, yazdıkları mektupları, “Zeytin Dalı Harekâtı” kapsamında,Afrin´de, teröristlerlekahramanca mücadele eden askerimize ulaştırılması için Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır´a verdi.

Protokol heyeti, fotoğraf çekiminin ardından okuldan ayrıldı.

19-02-201819-02-201819-02-201819-02-201819-02-2018

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.