ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara’yı Tanıyalım Yarışması İlçe Finali Birincisi, Çankaya Lisesi

 “Ankara’yı Tanıyalım Konulu Turizm ve Kültür Bilgi Yarışması”nın ilçe finali birincisi “Çankaya Lisesi” oldu.
Ankara’yı Tanıyalım Yarışması İlçe Finali Birincisi, Çankaya Lisesi

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan ve bu yıl 39’uncusu gerçekleştirilecek olan “Turizm Haftası”nda, “Ankara’yı Tanıyalım Konulu Turizm ve Kültür Bilgi Yarışması”nın çeyrek finali, 27 Mart 2015 Cuma günü, saat 10.00’da,  İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Çeyrek finale “Ali-Hasan Coşkun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çankaya Faik Güngör Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tapu Kadastro Anadolu Meslek Lisesi, Çankaya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara Atatürk Lisesi, Dr. Binnaz Rıdvan Ege Anadolu Lisesi, Çankaya Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara Türk Telekom Mehmet Kaplan Sosyal Bilimler Lisesi, Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi ve Çankaya Lisesi” olmak üzere toplam 11 okul katıldı.

Çeyrek final sonucunda, “Tapu Kadastro Anadolu Meslek Lisesi, Dr. Binnaz Rıdvan Ege Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çankaya Faik Güngör Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atatürk Lisesi, Çankaya Lisesi”  olmak üzere toplam 6 okul, yarı finale katılmayı hak kazandı.

Yarı final, 1 Nisan 2015 tarihinde saat 10.00’da gerçekleşti. Çankaya Lisesi, ilçe birincisi olarak, 9 Nisan’da yapılacak olan “İl Yarı Final” ine  katılmaya hak kazandı.

 

Katılımcı okulların idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyor; başarılarının devamını diliyoruz. Çankaya ilçe birincisi olan Çankaya Lisesi öğretmen ve öğrencilerini kutluyor; Ankara ili genelinde yapılacak Yarışma Finalinde başarılar diliyoruz.

Ankarayı Tanıyalım Yarışması İlçe Finali Birincisi, Çankaya LisesiAnkarayı Tanıyalım Yarışması İlçe Finali Birincisi, Çankaya LisesiAnkarayı Tanıyalım Yarışması İlçe Finali Birincisi, Çankaya Lisesi

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.