ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayrancı Anadolu Lisesi Spor Salonu’na Kavuşuyor

Çankaya Kaymakamı Aydın Ergün, İl Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, İlçe Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu ve beraberindeki heyet, spor salonu için Ayrancı Anadolu Lisesi’ndeydiler.
Ayrancı Anadolu Lisesi Spor Salonu’na Kavuşuyor

Çankaya Kaymakamı Aydın Ergün, İl Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, İlçe Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu ve beraberindeki heyetle birlikte, 01 Nisan 2015 Çarşamba günü, saat. 11.00’da, Ayrancı Anadolu Lisesi’nde, spor salonu için incelemelerde bulundular

 

Ayrancı Anadolu Lisesi’nin dahilinde, güneybatı cephesinde bulunan atıl durumdaki yüzme havuzu, okul aile birliğinin destekleri ile kapalı spor salonuna dönüştürmek istenmiş bir süre teknik sıkıntılardan dolayı sonuç alınamamıştır.  Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nün, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nden istediği teknik rapor sonucunda, mevcut yapının ihtiyaca cevap vermediği yerine yıkılıp, mahalli imkânlarla, özel prefabrik ya da çelik fabrikasyon tribünsüz bir spor tesisi yapılmasına karar verildi.

Ayrancı Anadolu Lisesi Spor Salonuna KavuşuyorAyrancı Anadolu Lisesi Spor Salonuna KavuşuyorAyrancı Anadolu Lisesi Spor Salonuna KavuşuyorAyrancı Anadolu Lisesi Spor Salonuna KavuşuyorAyrancı Anadolu Lisesi Spor Salonuna Kavuşuyor

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.