ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Çalışanları Geleneksel İftar Sofrasında Buluştu.
![Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Çalışanları Geleneksel İftar Sofrasında Buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/08005041_IMG_1792.jpg)
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları, Çankaya Borsa İstanbul Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tesislerinde, 7 Nisan 2023 Cuma günü geleneksel iftar sofrasında bir araya geldi.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık, şube müdürlerimiz ve ilçe çalışanlarınımızın katılımıyla oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen iftar programı; tekrarına ulaşmak dilek ve temenisiyle sona erdi.