ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇANKAYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile Çankaya Üniversitesi  yetkilileri ortak çalışma konuları ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel ve Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Can Çoğun’ un katılımı yapılan toplantıda öğretmen ve öğrencilere yönelik ortak çalışma konuları tartışıldı.
ÇANKAYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Toplantıya Çankaya Üniversitesinden; Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Selçuk Geçim, Prof.Dr. Müfit Gülgeç ve Fen-Edebiyat Fakülte Dekanı Prof.Dr. Buket Akkoyunlu, Hazırlık Eğitimi Birim Sorumlusu Dr.Öğr.Gör.Bülent İnal, Doç.Dr. Emel Badur ile Arı Okulları Genel Müdür Yardımcıları Seva Demiröz, Seda Tarman katıldılar. Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünden ise Şube Müdürleri Hasan Öztürk, Yaşar Gezgin ve Proje Ekibi toplantıya katıldılar.

Çankaya Üniversitesinde üretilen bilgi ve deneyimin paylaşılmasını sağlayacak projelerle eğitim sisteminin en önemli paydaşlarından olan öğretmen ve öğrencilerin eğitim ve uygulama konularında gelişimine katkı sağlanması amaçlanıyor.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün üniversite seçme sınavlarında en başarılı öğrencilere sahip olması ve Türkiye’nin  en büyük ilçe milli eğitim müdürlüğü unvanı ile birçok ilden daha büyük bir yapıyı barındırması nedeniyle eğitim uygulamalarında nitelik ve nicelik büyüklüğü temsil ediyor.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çankaya  Üniversitesi işbirliğinde yürütülecek çalışmalarda hedef kitle öğretmenler, veliler ve öğrenciler olarak belirlendi.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.