ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, 2020 Erasmus + KA101 Personel Hareketliliği Proje Başvurusu Hibe Almaya Hak Kazandı.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün,  2020 Erasmus + KA101 Personel Hareketliliği Proje Başvurusu Hibe Almaya Hak Kazandı.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2020 Erasmus + KA101 Personel Hareketliliği Proje Başvurusu hibe almaya hak kazandı. "Etkin Sınıf Yönetimi Alanında Öğretmen Yeterliliklerinin Arttırılması" adlı proje ile Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde liselerde görev yapan öğretmenlerin Etkin Sınıf Yönetimi alanında yeterliliklerinin geliştirilmesi için öğretmenlerin Avrupa'da eğitim almalarının sağlanması, eğitimde yenilikçi yaklaşımlar kullanarak eğitim ve öğretimin kalite ve verimliliğinin arttırılması, öğretmenlerin mesleki gelişimlerinin güçlendirilmesi, sınıf içi çeşitlilik ile başa çıkma konusunda desteklenmesi, bireylerin yabancı dil yeterliliği ve uluslararası öğretmen hareketliliğinin arttırılması hedeflenmiştir.

Hollanda'da eğitim alacak 24 eğitimcimiz Avrupa eğitim müfredatlarını gözlemleyebilecek, etkin sınıf yönetiminde kullanılan yöntem ve tekniklerle ilgili bilgilenecek, öğretim materyalleri hakkında bilgi sahibi olacak ve bunları aktarırken kazanılan beceriler sayesinde Avrupa Gelişim Planı dâhilinde kurum ve okullarında uygulama yapabileceklerdir.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.