ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Çankaya Takip Sistemi” Oluşturuldu.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, 2015-2016 eğitim öğretim yılında, ilçemize özel bir çalışma yapıp okul müdürlüklerimize, servis ve kantin konusunda büyük bir kolaylık sağlayacak “Çankaya Takip” sistemini oluşturdu.  
“Çankaya Takip Sistemi” Oluşturuldu.

 

“Çankaya Takip Sistemi” konulu toplantı, 21 Ekim 2015 tarihinde, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Şube Müdürümüz Sibel AKBIYIK’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, sistem hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

Okullardaki kantin ve servislerin, , denetleme kriterlerinin uygunluk durumlarını kontrol etme amacı taşıyan bu sisteme bilgi girişlerinin, “cankaya.meb.gov.tr./cankaya” adresinden yapılacağı belirtildi.

Servis ve Kantin Denetim ekranı olarak iki ekrandan bilgi girişi yapılacak olup bilgi girişlerinin okul müdürlükleri tarafından, her ayın birinci gününden itibaren yapılabileceği belirtildi.

Okul idarecilerin iş yükünü azaltacak olan bu takip sistemi sayesinde servis ve kantin hizmetleri daha etkili ve verimli olarak yürütülebileceği vurgulanarak toplantı sona erdirildi.

 

Servis ve Kantin Denetleme sistemi açıklamaları için tıklayınız.....


cankaya takip

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.