ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankaya’da Karneler Dağıtıldı

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı 12 Haziran Cuma günü sona erdi. Çankaya’da öğrenciler karnelerini heyecanla aldılar. 
Çankaya’da Karneler Dağıtıldı

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı sene sonu karne töreni 12 Haziran Cuma günü, Teğmen Kalmaz İlkokulu’nda yapıldı. Törene İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Yaşar Gezgin, Şerafettin Delialioğlu ve Yaşar Türk, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Programda günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmasını yapan İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “Bugün bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakıyoruz. Karne sevincini, arkadaşlarınızla, ailenizle ve bu sonuca ulaşmanızda büyük katkısı olan öğretmenlerinizle birlikte paylaşıyorsunuz. Bugünden itibaren yaklaşık 3 ay sürecek uzun bir tatil dönemine giriyorsunuz. Eğitim yalnız okullarla sınırlanmamaktadır. İçinde okuma ve öğrenme aşkı taşıyan herkes için her yerde eğitim yapılabilmektedir. Okuma sevgisi ile bol bol okuyunuz. Sportif faaliyetlerde bulununuz ve çeşitli enstrümanlar ile müzikle ilgileniniz. Bir sonraki eğitim ve öğretim yılına dinlenmiş, sağlıklı ve enerji dolu gelmenizi temenni ediyorum.” diye ifade etti.

 

Törende okul öğrencileri tarafından hazırlanan “Bayrak” konulu oratoryo beğeniyle izlendi. Tören sonunda, okulun birinci ve üçüncü sınıflarındaki üç şubenin öğrencilerine karneleri İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz tarafından verildi. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, öğrencileri kutlarken önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde de aynı başarıyı göstermelerini beklediğini söyledi. Karnelerini alan ve başarılı olan öğrencileri tebrik eden Yılmaz, “Bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldik. Çocuklarımız başarıyla tamamladıkları bu yılın sonunda tatili hak ettiler. Çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum.” şeklinde sözlerini noktaladı.

Çankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler DağıtıldıÇankayada Karneler Dağıtıldı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.