ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankaya’da Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı

Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.
Çankaya’da Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı ikinci dönem başı Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında 04.03.2015 tarihinde Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu’nun da katılımı ile 100. Yıl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapıldı. 

Toplantı Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başladı. Yılmaz, gençlerin okul sıralarında demokrasi eğitimi almalarının, onların topluma faydalı, mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde ve gençlere yol gösterecek kararlar alınmasında etkili olacağına inandıklarını dile getirdi.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi projesinin Çankaya İlçesinde birinci dönem başarıyla uygulandığını ve eğitim öğretim süreçlerine olan katkısını ifade eden Yılmaz, tek tek öğrenci meclis başkanlarının projelerini, okulları ile ilgili istek ve önerilerini dinledi. Toplantıda söz alan öğrenci başkanları, okulları hakkında, görüş, sorun ve isteklerini dile getirdi.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın  bu süreçte mutlu bir sonuç elde edilmesi ve başarı dilekleri ile toplantı sona erdi. Toplantı sonunda öğrencilere “Öğrenci Memnuniyet Anketi” uygulandı.  

Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.Çankaya Öğrenci Meclis Başkanları İlçe Milli Eğitim Müdürü ile buluştu.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.