ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankaya’da Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz,  22 Ocak 2015 Perşembe günü,  Fatma Yaşar Önen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatma Yaşar Önen İlkokulu ve Kocatepe Mimar Kemal Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
Çankaya’da Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Şube Müdürleri Şerafettin Delialioğlu ve Yaşar Türk’ün de hazır bulunduğu ziyaretlerde,  öğrenciler ve öğretmenlerle  ile bir araya gelen İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “Okullarımızı yerinde gördük, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldik. Eksiklerimizi yerinde görüp gidermek ve karşılıklı bilgi alış verişinde bulunmak üzere okullarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 Okul müdürlerinden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alınmasının ardından, iyi dilek ve temennilerle ziyaretler sona erdi.

MEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYORMEHMET YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYOR

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.