ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Çankaya ilçesinde ikinci dönem açılacak olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları”yla ilgili koordinasyonu sağlamak, bilgi paylaşımı yaparak değerlendirmelerde bulunmak için, Şube Müdürü Sibel Akbıyık başkanlığında, 22 Aralık 2015 Salı günü, Halide Edip Adıvar Ortaokulu’nda, resmî ortaokul ve lise müdürlerinin katılımıyla "Destekleme ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı" yapıldı. 
Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Toplantı, Şube Müdürü Sibel Akbıyık’ın açılış konuşmasıyla başladı.“Destekleme ve Yetiştirme Kursları”nın genel durumu hakkında bilgi veren Akbıyık, “Millî Eğitim Bakanlığı’nın, Türkiye genelinde öğrencilerimizin akademik ve sosyal becerilerini arttırmak için geçtiğimiz yıl başlattığı kurslar, ilçemizde ilgiyle  karşılandı. İlçemizde, 117 merkezde yürütülen ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’na katılım oranının arttırılması için gece gündüz çalışan eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.”  dedi.

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu’nun tanıtımının ve ek ders ücretleriyle ilgili açıklamaların yapılmasının ardından iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

25-12-2015

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.