ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e Twinning Ulusal Kalite Ödülleri, Düzenlenen Törenle Takdim Edildi.
![e Twinning Ulusal Kalite Ödülleri, Düzenlenen Törenle Takdim Edildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/14175220_MANYETT.jpg)
İlçemizde 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında projelerini tamamlamış ve ulusal kalite etiketi almış öğretmenlerimizin etiketleri ve okulları için hazırlanan levhalar; 13 Aralık 2022 Çarşamba günü, Dikmen Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık'ın katılımıyla düzenlenen törenle takdim edildi.