ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+Proje Döngüsü-Yönetimi ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Erasmus+Proje Döngüsü-Yönetimi ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_11/02102455_PHOTO-2022-11-01-11-31-41.jpg)
Müdürlüğümüz koordinesinde, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık ve şube müdürümüz Şenay Serin'in katılımı, ilçe temsilcimiz Zeynep Kılıç ve il temsilcisi Zeynep Bediz'in sunumuyla 176 öğretmenize yönelik "Erasmus+Proje Döngüsü-Yönetimi ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı"gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık'ın açış konuşması ile başlayan toplantıda, Şube Müdürümüz Şenay Serin katılımcılara Ar-Ge birimi çalışmaları hakkında bilgi vererek, AB Projelerinin kurumlarımız açısından önemine dikkat çekti.
İlçe temsilcimiz Zeynep Kılıç'ın proje döngüsü ve Erasmus+ Proje fırsatları sunumunun ardından, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü Uluslararası Projeler Okul Eğitimi Koordinatörü Zeynep Bediz, 2023 dönemi Okul Eğitimi Akreditasyon sürecine ilişkin bilgilendirme sunumu yaptı.