ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eşref Bitlis Ortaokulu’nda Orgeneral Eşref Bitlis İçin Anma Etkinliği

Eşref Bitlis Ortaokulu’nda,  Eski Jandarma Genel Komutanı Org. Eşref Bitlis,  düzenlenen etkinlikle anıldı.
Eşref Bitlis Ortaokulu’nda Orgeneral Eşref Bitlis İçin Anma Etkinliği

Eşref Bitlis Ortaokulu yönetimi, 17 Şubat 1993 yılında nedeni bilinmeyen bir uçak kazasında vefat eden eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Eşref Bitlis’i ölümünün 22. yılında anmak için bir etkinlik düzenledi.

 

Okulun rehber öğretmenleri Özgen Şimşek Duran ve Derya Ülger öncülüğünde düzenlenen etkinliğe, Eşref Bitlis’in eşi Şükran Bitlis, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yaşar Gezgin, Eşref Bitlis Ortaokulu Müdürü Nurullah Yılmaz ve okulda görevli öğretmenler katıldı. Okulda okuyan üç öğrenci Şükran Bitlis ile küçük bir röportaj gerçekleştirdi.

 

 

Şükran Bitlis, yaptığı açıklamada, böyle bir sürprizi beklemediğini ve çok mutlu olduğunu ifade ederek, bundan sonra sık sık okula uğrayacağını söyledi. Bitlis’in duygusal konuşmasından sonra, günün anısına Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yaşar Gezgin plaket takdim etti ve ziyaretlerinden dolayı Bitlis’e teşekkür etti.

 Eşref Bitlis Ortaokulunda Orgeneral Eşref Bitlis İçin Anma EtkinliğiEşref Bitlis Ortaokulunda Orgeneral Eşref Bitlis İçin Anma EtkinliğiEşref Bitlis Ortaokulunda Orgeneral Eşref Bitlis İçin Anma Etkinliği

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.