ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam Ziyaretinde

Çankaya İlçe  Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı” sporcularını makamında kabul etti.
Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam Ziyaretinde

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, Kayseri ve Sarıkamış’ta düzenlenen Okullar Arası Kayak Müsabakaları’nda, Türkiye genelinde önemli başarılar elde eden Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı sporcularını,  Okul Müdürü Gülümser Erdem ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Alâaddin Boyar ile birlikte 03 Mart 2015 Salı günü, makamında kabul etti.

Başarılı sporcularla bir süre sohbet eden İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, öğrencilerin sporda elde ettikleri başarılarla beraber ders başarılarının da yüksek olduğunu öğrendiğini ve bundan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Yarışmalara bireysel ve takım halinde katılan öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendiren İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dileyerek onları spora yönlendiren okul idarecilerine, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

 

19-20-21 Ocak 2015 tarihlerinde Kayseri’de yapılan Ankara Okullar Arası Kayak Müsabakalarında derece alan öğrenciler

Minik Erkekler;

1.Yiğit Balta

2.Yağız Emre Aklanoğlu

3.Yavuz Burak Ayaz

Minik Kızlar;

1.Fatma Melike Şekerci

2.Zeynep Akçil

 

Küçük Kızlarda

1.Belemir Erdem 1.

2.Aysu Bolat 2.

3.Melike Zeynep Ekşi ve Duru Hayat Kılınçkaya

 

 

 

 

20-21 Şubat 2015 tarihlerinde, Kars Sarıkamış’ta yapılan Türkiye Okullar Arası Küçük Kızlar Kayak Müsabakaları’da, 3.lük Belemir Erdem, 5.lik   Duru Hayat Kılınçkaya, 7.lik  Melike Zeynep Ekşi ve  11. Aysu Bolat’ın oldu.

Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam ZiyaretindeFevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Kayak Takımı Makam Ziyaretinde

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.