ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Ayhan Sümer Ve Eşi Serpil Sümer Hanımefendiye Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Çankaya Ayhan Sümer Anadolu Lisesi ve Serpil Sümer Anaokulu’nu eğitime kazandıran Hayırsever Ayhan Sümer  ve  eşi Hayırsever Serpil Sümer Hanımefendiye, eğitime katkılarından dolayı Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar adına teşekkür belgesi  takdim edildi.
Hayırsever Ayhan Sümer Ve Eşi Serpil Sümer Hanımefendiye Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Takdim, 21 Ocak 2015 Çarşamba günü,  Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ile Şube Müdürleri Şerafettin DELİALİOĞLU ve Yaşar TÜRK´ün  katılımlarıyla Ayhan Sümer Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti.

 

Okul Müdürü Durmuş Bozkurt’tan, okulun durumu ve gelişimi hakkında   bilgi alınmasının ardından Serpil Sümer Anaokulu’na geçildi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette  Okul Müdiresi Nurten Mollaoğlu’ndan yerinde bilgi alınması ve karşılıklı memnuniyetlerin bildirilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

HAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİHAYIRSEVER AYHAN SÜMER VE EŞİ SERPİL SÜMER HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.