ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nimet-Dr. Erdoğan Meto Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu), İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’i Ziyaret etti.

Nimet-Dr. Erdoğan Meto Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu), İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’i Ziyaret etti.

Nimet Dr. Erdoğan Meto Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) Görsel Sanatlar Öğretmenleri Derya Gezici ve Belgin Şavlı, Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Etkinlik ve Materyal Yarışması’nda, “Eğlenerek Öğreniyorum” isimli etkinlikle Türkiye üçüncüsü olarak ödül aldı.

 Ödül alan Nimet-Dr. Erdoğan Meto Özel Eğitim Uygulama Merkezi, 15.11.2017 tarihinde, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’i, makamlarında ziyaret etti.

 Ziyarete,  Nimet-Dr. Erdoğan Meto Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü İsa Taşkın, Görsel Sanatlar Öğretmenleri Derya Gezici ve Belgin Şavlı katıldı.

 Okul müdürünü, öğretmenleri yarışmada göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutlayan İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, öğretmenlerle çalışmaları ve özel öğretim hakkında sohbet etti.

Öğretmenlere, bu tür projelerle özel öğretimde başarı çıtasını yükseltebileceğimizi söyledi. Özel eğitime büyük önem verdiklerini, öğretmenlerimizden yeni projeler beklediğini, böylece daha fazla öğrenciye faydalı olunabileceğini belirtti.  Bu başarıda emeği bulunan herkese teşekkür etti.

 Ziyaret,  fotoğraf çekimiyle tamamlandı.

16-11-2017

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.