ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çankaya İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi´ne ziyaret
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel ve Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu, 28.08.2018 tarihinde, Çankaya İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti![Çankaya İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi´ne ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_08/28162227_IMG-20180828-WA0015.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel ve Şube Müdürü Şerafettin Delialioğlu, 28.08.2018 tarihinde, Çankaya İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, Uygulama Oteli´ni denetledi. Gerekli gördüğü konularda yapılmasını gerekenleri belirtti. Denetleme sonrası okuldan ayrıldı.