ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası Mesajı...
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2020_01/16221157__DSC8878.jpg)
İnançla, cesaretle ve kararlılıkla yazdığı her bir dizesini anlamak, anlatmak ve gelecek nesillere aktarmak sorumluluğunu taşıyor, 20-27 Aralık Anma Haftası'nda, Millî Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u, şükranla, hürmetle ve rahmetle yâd ediyorum.
Yaşar TÜRK
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü