ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı...
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2021_10/04155149_15_Temmuz_6_ekim2-01.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle 15 Temmuz kalkışmasına karşı durarak kahramanlık destanına ortak olan ve ülkelerine sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyor, tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet dileyerek, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Yaşar TÜRK
İlçe Millî Eğitim Müdürü