ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23.Tiyatro Şenliği'nin Yönetmen Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Tamamlandı.
![23.Tiyatro Şenliği'nin Yönetmen Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/04212412_MANYET.jpg)
Çankaya Okullar Arası 23. Tiyatro Şenliği'ne katılan okullarımızın tiyatrodan sorumlu yönetmen öğretmenlerine yönelik "Tiyatro Eğitim Semineri", 02-03 Aralık 2021 tarihlerinde, Maltepe Ortaokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.
Seminer, Umut Özgün Tezbaşaran (Yaratıcı Drama Bilim Uzmanı- Dramaturg), Buşra Tezbaşaran (Psikolog), Gamze Tezaşaran (Dramaturg-Tiyatro Eğitimcisi) ve Selin Tümer (Tiyatro Oyuncusu- Drama ve Tiyatro Eğitimcisi) tarafından verildi.