ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Suzan Özkaya'nın Göreve Başlama Mesajı...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Suzan Özkaya'nın Göreve Başlama Mesajı...

          

                   10 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Çankaya'mızda eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin heyecanını ve haklı gururunu yaşıyor, başta Sayın Bakanımız Mahmut Özer olmak üzere bizi bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

                   Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Çankaya'mıza bizden önce hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde sağlık ve başarılar diliyorum.

            Çankaya'mızda, eğitim öğretimin her alanında bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek için tüm paydaşlarımızla birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

             Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, millî ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmek gayretiyle yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle büyük bir aile olacağız.

            Göreve başlarken öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, okul/kurum yöneticilerimize, ekip arkadaşlarımıza ve tüm Çankayalılara en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

Suzan ÖZKAYA
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.