ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı

2014-2015 eğitim öğretim yılı 2.yarıyılının başlaması münasebetiyle, Çankaya’da, ilk defa ve yeniden atanmak suretiyle göreve başlayan müdür yardımcılarıyla istişare toplantısı yapıldı.
2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı

2014-2015 eğitim öğretim yılı,  “2. Yarıyıl Müdür Yardımcıları Toplantısı”  25 Şubat 2015 Çarşamba günü, Özel Bilfen Okulları Salonu’nda yapıldı. Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya, şube müdürleri Şerafettin Delialioğlu ve Sibel Akbıyık ile okul müdür yardımcıları katıldı. 

Toplantı Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın açış konuşmasıyla başladı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “Çankaya’da, ilk defa ve yeniden atanmak suretiyle göreve başlayan tüm meslektaşlarımın yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.

Bu toplantıda, onlarla istişare yaparak yol haritası belirleyeceğiz.” dedi.

Yılmaz, müdür yardımcılarının eğitim-öğretimde çok önemli görevler ifa ettiğini belirterek idareci-öğretmen-öğrenci-veli iletişiminde güler yüzlü olmanın sorunları çözmedeki önemine dikkat çekti. Yılmaz,  “Çankaya eğitim-öğretimde her zaman birincidir ve rakibimiz yine Çankaya’dır. İlçemizde okul dönüşümlerini sorunsuz olarak tamamladık. Sizler değişen yönetim felsefesinin ardından güzel bir ilçede önemli görevlere atandınız. Hepinizin layık görüldüğünüz bu görevlerin kıymetini bilerek ve hakkını vererek çalışacağınıza inanıyorum. Unutmayınız ki, Hükmetmek için değil hizmet etmek için buralardayız.” dedi.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, müdür yardımcılarına hitaben yaptığı konuşmanın devamında, “Okulunuzu ve öğrencinizi iyi tanıyın, mevzuata hakim olun, bilimsel ve eğitsel yönden kendinizi geliştirin, konusu suç teşkil eden hiçbir işin içinde olmayın, okulunuzun her bir metrekaresine sahip olun, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ile millî ve manevi değerlerimize sahip çıkacak yöneticiler olarak okullarınızda da kurum kültürü oluşturma gayreti olun.” dedi.

 

Yılmaz, sorunların belirlenmesi için okul müdürleriyle çalıştay yaptıklarını; fiziki şartlar, eğitim öğretim materyali ihtiyaçları gibi birçok konuda daha güncel verilere sahip olacaklarını söyleyerek bu konuda okul müdürlerine yardımcı olunmasını istedi.
            İzinler, zümre toplantıları, okul internet sayfaları ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, öneri ve sorunların dinlenmesiyle devam eden toplantı; İlçe  Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın katılımcılara teşekkür etmesi ve başarı dilekleriyle sona erdi.


2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı2. Dönem Müdür Yardımcıları Toplantısı Yapıldı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.