ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam Ziyaretinde

İlçe  Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, Anıttepe Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı” sporcularını makamında kabul etti.
Anıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam Ziyaretinde

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, Ankara İli Yıldız Kız Voleybol Müsabakaları’nda,  65 okul içinden 4. olarak çeyrek finale yükselen,  “Anıttepe Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı” sporcularını, Okul Müdürü Muhsin Tufan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Osman Tanyeri ile birlikte 03 Mart 2015 Salı günü, makamında kabul etti.

Anıttepe Ortaokulu sporcularını başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler içinde var olmalarını çok önemsediklerini ifade etti.

 

Alanya’da yapılacak çeyrek final müsabakaları için öğrencilere başarılar dileyen Yılmaz,  onları spora yönlendiren okul idarecilerine, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Anıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam ZiyaretindeAnıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam ZiyaretindeAnıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam ZiyaretindeAnıttepe Ortaokulu Şampiyonları Makam Ziyaretinde

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.