ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkinci Yarıyıl Başı Okul Aile Birliği Başkanları İle Toplantı

Okul Aile Birliği Başkanlarıyla istişare toplantısı yapıldı.
İkinci Yarıyıl Başı Okul Aile Birliği Başkanları İle Toplantı

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyıl Başı Okul Aile Birliği Başkanları Toplantısı, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında, 05 Mart 2015 Perşembe günü, 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın selamlama ve açılış konuşmasıyla başladı. Okul Aile Birliği Başkanlarının projelerini, okullarıyla ilgili istek ve önerilerini dinleyen Yılmaz: “Şeffaf bir yönetim anlayışından yanayız bu açıdan, paydaşlarımızın görüş ve önerileri bizim çalışmalarımızda yol gösterici ve öncelikli kıymete sahiptir.” dedi.

Öğretim kadar eğitimin de önemli olduğunu ifade eden Yılmaz, bu nedenle her öğrencinin gerek bir spor,  gerekse bir sanat dalına teşvik edilerek, ülkesine ve milletine katkı sağlayan bir gençlik yetiştirmenin amaçlandığını, bu nedenle olanakların sağlanması için çalışıldığını ve pek çok sorunla ilgili, çözüm odaklı çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Hükmetmeye değil hizmet etmeye geldik, sloganıyla hareket ettiklerini dile getiren Yılmaz, okul güvenliği için okul polisinin yaygınlaştırıldığını, okul çevre güvenliğinin arttırılması için okul çevresindeki kafe ve çeşitli mekânların kontrolünün sağlandığını,  okullardaki doğalgaz ve su sorununun çoğunlukla giderildiğini ve kantin problemlerinin tespiti ile önlemlerin alındığını ifade etti.

 

Başkanların görüş, istek ve önerilerini içeren konuşmalarının sonunda İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz: “Eğitim öğretimi iyileştirme çabalarımızda siz Okul Aile Birliği Başkanları çok önemli görevleri üstlenmektesiniz, sizlerin önerileri, istekleri ve destekleriyle oluşan bu sinerji ile hizmette kaliteyi sağlayacağız.” dedi. Yılmaz, katılımlarından dolayı tüm Okul Aile Birliği Başkanlarına teşekkür etti.Toplantı, katılımcılara memnuniyet anketi uygulanmasının ardından sona erdi.

Okul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıOkul Aile Birliği Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.