ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Kursu Sertifika Töreni yapıldı
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Kursu Sertifika Töreni![Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Kursu Sertifika Töreni yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_29170828_dsc_7895.jpg)
Sıhhiye Atatürk lisesinde Ortaöğretim Kurum Müdürlerine yönelik 22-26/02/2016 tarihleri arasında düzenlenen Eğitimde, Ölçme ve Değerlendirme kursunu başarı ile tamamlayan müdürlerimiz sertifikalarını Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Yılmaz´ın elinden aldılar.