ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH İnsani Yardım Vakfınca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’a Teşekkür Plaketi…

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsanî Yardım Vakfı Ankara Şube Başkanı Mustafa Sinan ve Ankara Yetim Birimi Sorumlusu Orhan Demirel, 04 Kasım 2015 Çarşamba günü, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 İHH İnsani Yardım Vakfınca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet  Yılmaz’a Teşekkür Plaketi…

Millî Eğitim Bakanlığı ve İHH İnsanî Yardım Vakfı’nın ortaklaşa yürüttüğü “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var.” projesinin, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünce başarıyla uygulanması ile ilgili olarak yapılan görüşmede, İHH Ankara Şube Başkanı Mustafa Sinan bu proje kapsamında öğrenciler ve öğretmenler tarafından yapılan bağışların, yetimlerin sağlık, barınma ve eğitim giderlerinde kullanıldığını, böylece, yetimlerin suç örgütlerinin ve organ mafyasının eline düşmesinin engellendiğini ifade ederek, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün projeye verdiği desteğinden duyduğu memnuniyetini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var.” projesinin öğrencilerimizi küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever, başkalarının dertleriyle dertlenen, duyarlı insanlar olarak yetişmesinde büyük katkısı olduğuna inandıklarını, bu projede yer almaktan onur duyduklarını ve projeye olan desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

Geçen yıl, fedakâr öğrenci ve öğretmenler tarafından yapılan katkılarla Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, 620 yetime  kardeş oldu.

 

İHH Ankara Şube Başkanı Mustafa Sinan ve Yetim Birimi Sorumlusu Orhan Demirel’in, projeye emeği geçen herkes adına İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’a teşekkür plaketi takdim etmesi ile ziyaret sona erdi.

İHH İnsani Yardım Vakfı Tarafından İlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet   Yılmaza Teşekkür Plaketi

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.