ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Okul müdürlüklerince yapılması gereken iş ve işlemler konusunda bilgilendirme yapan Şube Müdürü İbrahim Alıcıoğlu, sınavlara sayılı günler kaldığını, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için gerekli bütün tedbirlerin alındığını ifade etti. 
İkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2014-2015 eğitim öğretim yılı, “İkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı” Çankaya İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü İbrahim Alıcıoğlu başkanlığında, 27 Nisan 2015 Pazartesi günü, Dikmen Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Resmi ve özel tüm ortaokul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı, Şube Müdürü İbrahim Alıcıoğlu’nun açış konuşmasıyla başladı.

Okul müdürlüklerince yapılması gereken iş ve işlemler konusunda bilgilendirme yapan Alıcıoğlu, sınavlara sayılı günler kaldığını, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için gerekli bütün tedbirlerin alındığını ifade etti.

Çankaya İlçesi’nde,  61 devlet okulunda, 8 bin 245 öğrenci, 48 özel okulda 2 bin 443 öğrenci olmak üzere, toplamda 10 bin 688 öğrencinin ortak sınavlara gireceğini ifade eden Alıcıoğlu, sorunsuz ve başarılı bir sınav geçirmek temennisinde bulunarak, “Bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum ve saygılar sunuyorum.” dedi.

Bilgilendirme toplantısı, Şube Müdürü İbrahim Alııcıoğlu’nun katılımcılara yönelik sunumunun ardından, karşılıklı görüş alışverişiyle devam etti.

 

İyi dilek ve temennilerde bulunulması ve katılımcılara teşekkür edilmesinin ardından toplantı sona erdi.

İkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldıİkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldıİkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldıİkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldıİkinci Dönem Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.