ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın Kırkkonaklar Anadolu Lisesi Ziyareti
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz beraberinde Şube Müdürü Yaşar Türk ile

9 Mart 2015 Pazartesi günü, Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul Müdürü Cahit Şahin’den eğitim öğretim faaliyetleri ve öğrenci durumları hakkında bilgi alan İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz:“Amacımız öğrencilerimize daha kaliteli eğitim ortamı sunmak ve eğitim kalitesini artırmaktır.” dedi. Öğretmenlerle toplantı yapan Yılmaz, öğrencilerle de sohbet ederek, görüş ve istekleri dinledi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, gerek idarecilerin gerekse öğretmenlerin bir bütünlük içerisinde, eğitim ve öğretimde kalitenin artırılması hususunda özveri göstermeleri gerektiğini belirterek değerlendirmelerde bulundu.

 

 İyi dilek ve temennilerin ardından ziyaret sona erdi.

İlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyorİlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.