ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın 2. Yarıyıl Mesajı

İki haftalık yarıyıl tatilinden sonraikinci yarıyıl, ders zilinin çalmasıyla tekrar yoğun bir tempoyla başladı. Bizler birinci dönemde olduğu gibi 2. dönemde de sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın 2. Yarıyıl  Mesajı

Öğrencilerimiz derslerine birinci dönemden daha fazla gayret gösterip, hedeflerine ulaşmak için daha çok çaba göstererek, daha titiz ve planlı bir çalışma programı uygulamalıdırlar. Ayrıca derslerin yanında sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılarak, özgüveni arttıracak, kişisel gelişimine katkı sağlayacak faaliyetlerde de yer almalıdırlar.

Okullarımız; öğrencisi, öğretmeni ve velilerin işbirliği ile çocuklarımızın geleceğinin kurulduğu bir yerdir. Bugün geleceğin planlandığı, eksiklerin tamamlandığı, yeni çalışma programlarının hazırlandığı ve hedeflerin yeniden belirlendiği bir gün olmalıdır.

 

Bu dönemde de meslektaşlarımın yüksek sorumluluk bilinci ile görevlerini özverili, sabırlı ve sevgi ile aynen devam ettireceğine olan güvenim sonsuzdur.

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı 2. Döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkes için sağlıklı ve başarılı bir dönem olarak geçmesini temenni ederim.

 

                                                                                                           Mehmet YILMAZ

                                                                                              Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.