ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel'in 15 Temmuz Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel'in 15 Temmuz Mesajı

Geçmişimizden güç alan aziz milletimizin 15 Temmuz gecesi, kanıyla, canıyla tarih sayfalarına yeni kahramanlıklar ekleyip geleceğine sahip çıkışının üçüncü yılını hep birlikte idrak ediyoruz.

15 Temmuz'da, vatana ihaneti fark eden milletimiz,  cesaretiyle, dirayetiyle, kararlılığıyla ve dik duruşuyla eli kanlı vatan hainlerine karşı birlik oldu ve onlara gereken dersi verdi. Onların hain emellerine ulaşmalarını engelledi.

Vatan yolunda her türlü fedakârlığı gösteren necip milletimiz, tarih boyunca olduğu gibi 15 Temmuz'da da üzerine düşeni yapmış, ihanet çetesine hak ettiği cevabı vermiştir.

Kökü ezelde, dalı ebette olacak milletimiz, içeriden veya dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya, sahip olduğu millî ve manevî değerler sayesinde, anında, birlik içinde tepki verecektir. Çankaya Eğitim ailesi olarak bizler de vatan, millet ve Allah sevgisiyle dolu nesilleri yetiştirmeye devam edeceğiz.

Demokrasiye ve hukuk devletine gönülden bağlı olan, barış içinde yaşamak için çok çalışması gerektiğini bilen nesiller sayesinde, taşı, toprağı altın olan bu mübarek ülke, sonsuza dek başı dik olarak var olacaktır.

Bu azim ve inançla aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyor, 15 Temmuz ruhunu yaşatmak için canla başla çalışmayı en büyük görev kabul ediyor, tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun.

 

                                                                                         

                                                                                                  Mustafa Özel

                                                                                         İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.