ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Milletimizin makûs talihi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı ile değişmiş; milletimiz, bayrak ve vatan sevgisini, özgür yaşama kararlılığını bütün âleme başı dik bir şekilde duyurmuştur.

 Doksan dokuz yıl önce, 19 Mayıs 1919´da Anadolu’da başlatılan var olma mücadelesinin Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, Cumhuriyeti emanet ettiğimiz gençlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesidir.

Gençlerimizi bugünün ve yarının güvencesi olarak gören Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de gençlerimizle el ele, gönül gönüle daha güçlü bir Türkiye olmanın isteği ve coşkusuyla fedakârca çalışmaktayız. “Bütün ümidim gençliktedir.” şuuruyla birliğimizin ve var olmamızın teminatı olan gençlerimizi yetiştirmenin ve onlara güzel bir gelecek hazırlamanın mücadelesini vermekteyiz.

Çalışmasıyla, zekâsıyla, insan sevgisiyle, millî, manevî değerleriyle bütün dünyaya örnek olan siz gençlerin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

                                                                                                            Mustafa Özel

                                                                                                  İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.