ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

 

            İstiklâl Savaşı’mızı başlatan Gazi Mustafa Kemal’in 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı, aziz milletimiz, vatan ve bayrak sevgisini, özgür yaşama kararlılığını tüm dünyaya ilan ettiği müstesna anlardan biridir.

            Bundan doksan sekiz yıl önce, 19 Mayıs 1919´da tutuşturulan meşale, milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaran ve bizi zafere ulaştıran mücadele gücümüzün başlangıç noktasıdır. İstiklâl mücadelemizin başladığı 19 Mayıs´ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, Cumhuriyeti emanet ettiğimiz gençlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesidir.

            Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de gençlerimizle 2023 hedeflerine ulaşmanın azim ve gayreti içindeyiz. Birlik ve beraberliğimizin teminatı olan gençlerimizin her zaman yanında bulunup onlara güzel bir gelecek hazırlamanın mücadelesini vermekteyiz.

            Türkiye’nin aydınlık geleceğinin umudu olan siz gençlerin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı canı gönülden kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

                                                                                                            Mustafa Özel

                                                                                                      İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.