ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in  2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Geleceğimiz garantisi olan çocuklarımızı yetiştirmek için emek vereceğimiz yeni bir eğitim ve öğretim yılına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Okuyan, araştıran, geleceğe yönelik hedefleri ve iddiaları olan bir nesle ulaşmanın en önemli unsuru, eğitimdir.

Ülkemizi, 2023 hedeflerine ulaştırıp muasır medeniyetler arasında en üstün seviyeye çıkarmanın en önemli yolu ise eğitimdir. Bu anlayışla ilçemizde gece gündüz demeden idarecilerimizle, öğretmenlerimizle ve personelimizle çalışmaktayız.

Zamanın ihtiyaçlarına cevap verecek, milletimizin isteklerini karşılayacak ve ülkemizin önceliklerini dikkate alan bir eğitim anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğiz.

Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve personelimizle millî ve manevî değerlere sahip vatanını seven, kaliteli, özgür düşünen, evrensel değerleri kavramış, başarılı nesiller yetiştirmek asıl amacımızdır.

İçeriden ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı uyanık ve bilinçli olan bu yeni nesillerle başımız dik, sonsuza kadar güçlü ve mutlu bir ülke olarak yaşamak için fedakârca çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere eğitime emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyor, fedakâr çalışmalarıyla bizi onurlandıran öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Bu düşüncelerle 2017-2018 Öğretim Yılı’nın bütün idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, çalışanlarımıza kısacası, Çankaya Eğitim Ailesine canı gönülden başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                            

                                                                                           Mustafa Özel

                                                                                   İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.