ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 2018 Yılı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in 2018 Yılı Mesajı

Milletçe bir olup yaralarımızı sarmak için çok çalıştığımız, mücadele ettiğimiz bir yılı tamamlıyor, daha güçlü ve daha huzurlu bir ülke olması temennisiyle 2018 yılına giriyoruz.

2017 yılında yaşadığımız acı olayların olmadığı, vatanımızın mukaddes toprakları için canını veren aziz şehitlerimizin acısının yüreklerimizi dağlamadığı; birliğin, beraberliğin, zenginliğin, kardeşliğin, dostluğun, bereketin, mutluluğun ve sağlığın her saniyesini doldurduğu bir yıl olması dileğiyle 2018’in Çankaya’mıza, milletimize ve bütün insanlığa hayırlı gelmesini yüce Rabb’imden niyaz ediyorum.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları boşa çıkardığımız, birlik ve beraberlik içinde, “Zaman bendedir ve mekân bana emanettir.” şuuruyla hareket ettiğimiz 2017 yılını geride bırakıyor ve mazlum milletlere örnek olabilecek, insanî değerlere sahip çıkabilen muktedir bir ülke olarak 2018 yılını yaşamayı arzu ediyoruz.

Çankaya Eğitim Ailesini oluşturan okul idarecilerimizle, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle, çalışanlarımızla ve velilerimizle yekvücut olup Türkiye’nin geleceğini inşa etmek için bir tuğla olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz.

2018’de de tarihini, dilini bilen, millî ve manevî değerlere sahip, bayrağını ve üzerinde yaşadığı toprakları vatan olarak bilip seven bir gençlik yetiştirmenin gayreti içinde olacağız.

Düşünmeyi bilen, düşünen, yorumlama gücüne sahip bir gençlik yetiştirmek için emek veren fedakâr öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

İdarecilerimizin, emekli olan ve çalışan öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin 2018 yılını huzurla, sağlıkla ve başarıyla geçirmelerini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.