ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in Göreve Başlama Mesajı

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZEL´in göreve başlama mesajı
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in Göreve Başlama Mesajı

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine, 20 Mayıs 2016 tarihi itibariyle başlamış bulunmaktayım. Milletimizin her kıymetli ferdine olduğu gibi Çankaya ilçemizdeki eğitim paydaşlarımıza hizmet etmek heyecanı içindeyim.

Milletimizin tarihinde önemli bir dönüm noktası olan cumhuriyetimizin simge şehri Ankara´nın en büyük ilçesi olan Çankaya´da, bakanlığımızın vizyon ve misyonunu, uygun, çoğulcu, katılımcı, farklılıkları zenginlik gören, gelişmeyi, ilerlemeyi, yeniliklere açık olmayı temel alan, bizi biz yapan maddî, manevî değerlerimizden uzaklaşmadan; evrensel insanî değerlerle donanmış bir nesil için bayrak şairimizin ifade ettiği gibi “Asım´ın Nesli” için çalışmak bizim için ibadet olacaktır.

Çankaya ilçemizin değerli eğitim paydaşları yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, 2023 ve 2071 hedefleri olan, üreten, paylaşan, geleceğin dünyasında, edilgen değil etken bir birey ve toplum olma iradesini ortaya koyabilecek, “Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak!” diyebilme özgüvenine sahip, ürettiği cıvatasından uydu motoruna kadar tüm dünyaya teknoloji ihraç eden bir Türkiye hayali olan bireyler yetiştirmek için bütün kurumlarıyla idareci, öğretmen, öğrenci, büro memuru ve hizmetlinin de kendini üyesi kabul ettiği bir ekip olarak çalışacağız.

Çankaya ilçemizin bütün eğitim paydaşlarına, ilçemizi eğitim alanında dünya ile yarışacak bir duruma getirme yolunda, sağlayacakları katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, güzel günlerde buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                           Mustafa Özel

                                                                                                                                   İlçe Millî Eğitim Müdürü 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.