ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in Kurban Bayramı Mesajı
![İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15124915_MUSTAFA_OZEL.jpg)
Bayramlar, bereketli iklimiyle birlik ve beraberliğin pekişmesine, paylaşma ve yardımlaşma duygularının artmasına vesile olan mübarek günlerdir.Millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk.
Kurban Bayramınızı kutluyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam âlemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.
Mustafa ÖZEL
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü