ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´in Kurban Bayramı Mesajı

 

    Dünyanın özellikle de mukaddes vatanımızın içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan çıkıp huzur, sağlık, barış ve kardeşlik dolu bir ortamda, başımız dik, birlik ve beraberlik içinde, huzurla idrak edeceğimiz, milletçe büyük bir özlemle beklediğimiz Kurban Bayramı’na ulaşmanın manevî zenginliğini yaşamaktayız.

         Bayramlar, bizleri kaynaştıran, bir araya getiren, paylaşmayı öğreten, fakir ile zengin arasındaki farkı ortadan kaldıran, dargınları barıştıran, insan olmanın onurunu yaşatan, sadece bedenleri değil ruhları da sağlığa, huzura kavuşturan mübarek günlerdir.

          Bizler de bu inançla ellerimizi ve kalplerimizi semaya açıp yüce Allah’a dua ediyor, Kurban Bayramı’nın manevî ve maddî zenginliğe vesile olması temennisiyle şube müdürlerimizin, okul müdürlerimizin, öğretmenlerimizin, ilçe personelimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm İslâm âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı, en içten duygularımızla kutluyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 

                                                                                                                                                     Mustafa ÖZEL

                                                                                                                                     Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.