ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in Ramazan Bayramı Mesajı

 İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in Ramazan Bayramı Mesajı

          Çalışma ve emek dolu bir eğitim ve öğretim yılının sonunda, tüm müminlere rahmet ve bereket ayı olarak bahşedilen mübarek Ramazan ayını huzur, sağlık, barış ve kardeşlik dolu bir havayla tamamlamanın mutluluğu ve bereketi içinde milletçe büyük bir özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramı’na daha ulaştık.

 

         Eskilerin “İydü’l-Fıtr”(Fıtır Bayramı) dediği Ramazan Bayramı, bizleri milletçe kaynaştıran, bir araya getiren, paylaşmayı sağlayan, fakir ile zengin arasındaki farkı ortadan kaldıran, dargınları barıştıran, kısacası, bedeni ve nefsi terbiye eden Ramazan’ı, bayram yapan mübarek günlerdir.

 

          Bizler de bu şuurla manevî ve maddî zenginliğe vesile olması temennisiyle şube müdürlerimizin,  okul müdürlerimizin, öğretmenlerimizin, ilçe personelimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm İslâm âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı, en içten duygularımızla kutluyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.