ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel'in Yıl Sonu Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel'in Yıl Sonu Mesajı

Çankaya Eğitim Ailesinin Değerli İdarecileri, Kıymetli Öğretmenleri, Sevgili Öğrencileri ve Sayın Anne ve Babalar,

Daha iyiye, daha güzele ulaşmaya gayret ettiğimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılını hep birlikte tamamlanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz.

Değerli İdareciler, Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,

Dünyanın en zor ama güzel mesleklerinden biri olan öğretmenlik mesleğinizin bir yılını daha özverili çalışmalarınızla tamamlıyorsunuz.  Evlatlarımız olan öğrencilerimizi hayata hazırlama mücadelesi ile geçen bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. Fedakârca yapmış olduğunuz eğitim çalışmalarınıza canı gönülden teşekkür ediyor, ailenizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Geleceğinizi inşa etmek, hayallerinize ulaşabilmek ve başarılı olmak için çok çalıştığınız bir yılı daha tamamladınız. Çalışmalarınızın göstergesi olan karneleriniz doğrultusunda neler yapmanız gerektiğini bir kere daha düşünün. Tatili sadece dinlenme süreci olarak görmeyin. Bu dönemi kendinizi yenileme için bir fırsat olarak değerlendirin.  Bolca kitap okuyun, sosyal faaliyetlere katılın, ailenizle kaliteli zaman geçirmeye çalışın. Yeni eğitim yılına hazır olarak geliniz.

Sayın Anne ve Babalar,

Çocuklarınızın karnelerini dikkate alarak onları hayata daha iyi hazırlamaya çalışın. Çocuklarınızla daha fazla ve nitelikli zaman geçirmeye çalışın. Onlara örnek olacak şekilde kitap okuyun, onları dinleyin ve fikirlerine saygı duyduğunuzu hissettirin. Sağlık ve huzur içinde bir tatil geçirin.

2018-2019 eğitim ve öğretim yılında emeği bulunan okul yöneticilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza ve tüm personelimize bir kez daha teşekkür ediyor, bizlere her zaman yardımcı olan sayın velilerimize ve sevgili öğrencilerimize şükranlarımı sunuyor, herkese iyi tatiller diliyorum.                                                                                                                                                             

                                                                                            

 

Mustafa Özel
   İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.