ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar TÜRK'ün Göreve Başlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar TÜRK'ün Göreve Başlama Mesajı

Çalışmaktan onur ve mutluluk duyduğum Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğündeki görevime, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak başlamış bulunmaktayım.

Türkiye'mizin başkenti Ankara´nın en büyük ilçesi olan Çankaya´da, Bakanlığımızın vizyon ve misyonu doğrultusunda,  çoğulcu, katılımcı, farklılıklarımızı zenginlik olarak gören, ilerlemeyi, yeniliklere açık olmayı temel alan bir eğitim anlayışıyla hizmet etmeye durmadan devam edeceğim.

Toplumu bir arada tutan ve güçlü kılan millî ve manevî değerlerimizden kopmadan, evrensel değerlerle bezenmiş yeni nesiller yetiştirmek, biz eğitimcilerin öncelikli amacı ve hedefi olmalıdır.

Çankaya Eğitim Ailesinin kıymetli üyeleri olan okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri, velileri, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve sivil toplum kuruluşlarıyla 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan, gece gündüz demeden, omuz omuza çalışan bir ekip olarak hizmet vereceğiz.

İlçemizi eğitim alanında dünya ile yarışacak bir duruma getirme yolunda verecekleri katkılardan dolayı okul müdürlerine, öğretmenlere, öğrencilere, velilere ve ilçe çalışanlarına şimdiden teşekkür eder, "Halka hizmetin Hakk'a hizmet" olduğu şuuruyla herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                       Yaşar TÜRK

                                                                               İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.