ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar TÜRK'ün Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar TÜRK'ün Kurban Bayramı Mesajı

Milletimiz iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk olabilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır. Son yıllarda yaşadığımız olaylar karşısında toplumumuz aynı erdemli tavrı göstermiş ve başımız dik olarak hep birlikte yaşama azmini bir kez daha dosta, düşmana ispat etmiştir.

Rabb'imizin müjdesi olan bayramlar, insanları birbirine yaklaştıran, paylaşmayı öğreten, sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da sağlığa, huzura kavuşturan müstesna günlerdir.

Bayramın getirdiği bereketi ve huzuru milletçe idrak etme temennisiyle şube müdürlerimizin, okul müdürlerimizin, kıymetli öğretmen arkadaşlarımın, ilçe çalışanlarımızın, sevgili öğrencilerimizin, değerli velilerimizin kısacası, tüm Çankaya Eğitim Ailesinin, ülkemizin ve bütün İslâm âleminin mübarek Kurban Bayramı'nı canı gönülden kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

                                                                                                 Yaşar TÜRK

                                                                                         İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.